Klasik İtalya İlkbahar Turu…
İstanbul
Rezervasyon Seçenekleri
Seç Tarih
Kişi Fiyat
Yetişkin ₺0 ₺0
Çocuk ₺0 ₺0

Toplam 0
Ön Ödeme ₺ 0


Açıklama

Gezi Programı

1.Gün ISTANBUL – VENEDİK 
Klasik İtalya İlkbahar turu programı için Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 09.20’de buluşuyoruz. THY TK 1871 uçuşu ile saat 11.50’te Venedik’e hareket ve yerel saat ile 13.45’de varış. Varışımızın ardından Venedik şehir turu. Dileyenler şehrin simgesi Gondol turlarına opsiyonel katılabilecektir.

2.Gün VENEDİK – MİLANO
Kahvaltı sonrası Milano’ya hareket ediyoruz. Dileyenler 55 Euro karşılığında yol üzeri Verona – Garda Gölü turuna opsiyonel katılabilecektir.

3.Gün MİLANO – FLORANSA
Kahvaltı sonrası Floransa’ya hareket. Varışla birlikte Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Katedrali ve Senyörlük Meydanı görülecek.

4.Gün FLORANSA
Kahvaltı sonrası opsiyonel düzenlenecek Toscana turuna 90 Euro karşılığında katılabilirsiniz. Bu turda İtalya’nın simgesi olan Pisa kulesini görebilmeniz mümkün.

5.Gün FLORANSA – ROMA
Kahvaltı sonrası Roma’ya hareket. Varışla birlikte Vatikan Katedrali, Colosseo, Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi ve İspanyol Merdivenleri görülecek. Akşam için gece turu düzenlenecektir.

6.Gün ROMA
Kahvaltı sonrası dileyen misafirler 90 Euro karşılığında Pompei turuna katılabilecektir.

7.Gün ROMA
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirler Papaların yazlık sarayının bulunduğu Castel Gondolfo & Outlet turuna 50 Euro karşılığında katılabilirler.

8.Gün ROMA – İSTANBUL
Kahvaltı sonrası havalimanına hareket. THY TK 1862 uçuşu ile saat 11.20‘da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
THY İle İstanbul – Venedik / Roma –  İstanbul Uçak Bileti, 7 gece konaklama, vergiler, Milano, Roma, Floransa Ve Venedik Şehir Turları, rehberlik.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
Vize Ücreti (120 Euro ),  Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro), Yurtdışı Çıkış Vergisi(15 TL), Ekstra Turlar Ve Kişisel Harcamalar, 

İlkeler ve Koşullar

ÖNEMLİ BİLGİLER

Acentemiz , havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları ; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada ; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.
Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Shengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirler arası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine  yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentanızdan öğrenebilirisiniz.
Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde erken rezervasyon ve kampanyalı turlarımızda isim değişikliği, iptal ve iade yapılamamaktadır.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı - Banka Havalesi - American Express - Master/ Visa Kart -

Gün : 8 | Gece : 7


Ücrete Dahil OlanlarÜcrete Dahil Olmayanlar


  •     Vize ücretleri    
  •     Sigorta    
  •     Pasaport ücretleri    
  •     Bahşişler    
  •     Tüm özel harcamalar    
  •     İsteğe bağlı turlar    
Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Yorum eklendikten sonra silinemez veya değiştirilemezİstek Listesine Ekle

  +90 224 252 15 15   +90 224 266 00 55   +90 544 923 19 92Bir telefon kadar yakınız!

Mobil uygulamayı edinin!

Mobil uygulamamız tüm rezervasyon ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır: Güvenli ödeme kanalları, 4 adımlı kolay rezervasyon süreci ve zarif kullanıcı tasarımları. Daha ne isyebilirsiniz?

ios
android
apps