Hakkımızda


Uzun yıllardan beri, turizm sektöründe hizmet veren Gonca Turizm,bugün gerek Türkiye gerekse yurtdışında saygın turizm şirketleri arasında yer almaktadır.Verdiği hizmet ve kampanyalarında, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Gonca Turizm, Darmstad Cad. No . 21 BURSA / TÜRKİYE adresinde büyük titizlikle çalışmalarına devam etmektedir.

2010 Yılı İtibari ile Kosova-Prishtina da Gonca Turizm olarak İncoming Hizmetlerini başlatmıştır.Bursa Ofisi ile Yaz sezonunda 5000 Kosova Ofisi İle yılda 2700 kişinin Tatil Destinasyonlarına cevap vermektedir.

Gonca Turizm, ayrıca yurtiçi ve yurtdışı turlarının yanı sıra, uçak bileti, otel rezervasyonu, rent a car seminer-kongre, bayi toplantıları gibi turizm sektörünün tüm bölümlerinde de hizmet vermeye devam etmektedir.

Gonca Turizm (tatilresort.com),tüm faaliyetlerini profesyonel ve dinamik bir ekiple günün son teknolojik olanaklarını kullanarak gerçekleştirmektedir.

Sağlıklı büyüme hızının, müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olarak artması Gonca Turizm çalışanları için gurur ve motivasyon kaynağı olmuş ve olmaktadır.Sizleri de Gonca Turizm çatısı altında tatil fırsatını yakalamanız için bekliyoruz.

 

Türsab Logo GONCA TURİZM 1862 BELGE NOLU TURSAB SEYAHAT ACENTELERİ BİRLİĞİ KAYITLI ÜYESİDİR.
Mobil uygulamayı edinin!

Mobil uygulamamız tüm rezervasyon ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır: Güvenli ödeme kanalları, 4 adımlı kolay rezervasyon süreci ve zarif kullanıcı tasarımları. Daha ne isyebilirsiniz?

ios
android
apps