Fiyat Garantisi


Gonca Turizm En İyi Fiyat Garantisi

Gonca Turizm En İyi Fiyat Garantisi, Gonca Turizm’den yapılan rezervasyonlarınızın en düşük fiyatta olduğunun garantisidir. Eğer aynı şartlarda daha düşük bir fiyat var ise, rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra 24 saat içinde bizimle iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz.

En iyi fiyat garantisinden yararlanmak için aşağıda yer alan “En İyi Fiyat Garantisi Talep Formu” nu doldurmanız gerekmektedir. En iyi fiyat garantisi talebinizin onaylanması için talebinizin garanti şartlarına uygun olduğundan emin olunuz. Formu doldurduktan sonra talebinizin Gonca Turizm Müşteri İlişkileri’ne ulaştığına dair bir uyarı mesajı alacaksınız ve iki iş günü içerisinde detaylar incelenip size e-mail yoluyla bilgi verilecektir. Talebinizin onaylanması durumunda 7 gün içerisinde fiyat farkı kredi kartınıza iade edilir. Kredi kartınıza yapılan geri ödemenin ekstrenize yansıması farklılık gösterebilir.

Garanti Şartları

  • En iyi fiyat garantisi, Gonca Turizm’de yapılmış olan münferit otel rezervasyonlarında geçerli olup, grup fiyatları, şirket özel fiyatları garanti kapsamında değildir.
  • En iyi fiyat garantisi kapsamından yararlanabilmek için başvuruların; rezervasyondan sonra 24 saat içinde, “En İyi Fiyat Garantisi Talep Formu”nun doldurulması ile yapılması gerekmektedir.
  • En düşük fiyat garantisi; konaklanacak otel, oda tipi, konaklama tipi, konaklama tarihi konaklayacak kişi sayısı ve ücretsiz hizmetlerin aynı olması gerekmektedir. Örneğin: Gonca Turizm’den çift kişilik, iki yataklı ya da üç kişilik bir oda rezervasyonu yaptırdıysanız, bunu tek kişilik oda fiyatıyla karşılaştıramazsınız. Gonca Turizm’in hiç bir gizli servis bedeli yoktur ve otele gittiğinizde herhangi bir miktar ödemezsiniz. Aynı hizmetlerin, vergilerin ve ücretlerin En İyi Fiyatın içine de dahil olduğundan emin olunuz.
  • Gonca Turizm fiyatı ile daha düşük olduğu ileri sürülen fiyatın karşılaştırılabilmesi için söz konusu fiyatı veren seyahat acentasının internet sitesinden fiyatların afişe ediliyor olması veya imzalı-kaşeli gayrikabilirücu teklif yazısı gerekmektedir.
  • En İyi Fiyatı sunan seyahat acentası, aynı otel için aynı şartlarda, anında onay verebilmelidir.
  • En iyi fiyat garantisi açık arttırma veya müzayede yolu ile yapılan satışları kapsamaz.
  • En düşük fiyat garantisi yalnızca Türkiye dahilinde yapılan ve T.C. vatandaşlarına yapılmış satışlar arasında geçerlidir.
  • Gonca Turizm dilediği tarihte en iyi fiyat garantisi uygulamasını sonlandırabilir.
  • En iyi fiyat garantisi, herhangi bir indirim kuponu kampanya kapsamında kullanıldığında geçerli değildir.
  • Gonca Turizm, herhangi bir suistimal veya kötü niyet tespiti durumunda haber vermeksizin, bu En İyi Fiyat Garantisini değiştirme, askıya alma ya da fesh etme haklarını saklı tutar.

En İyi Fiyat Garantisi Talep Formu

 

Rezervasyon Takip Numarası :

  *

Adı :

  *

Soyadı:

  *

E-mail :

  *

Telefon Numarası :

  *

Otel Adı :

  *

Gonca Turizm’e Ödenen Toplam Tutar:

 

En İyi Fiyat Veren Sitedeki Tutar :

  *

En İyi Fiyatın Bulunduğu Site :

 

Rezervasyon Detayları ve Yorum :

 

Güvenlik Kodu :

 

 

 [Değiştir]

Güvenlik Kodunu Giriniz :

  *

 

(*) ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

 Etiketler: çifte vatandaşlara tatil fırsatı - bulgar pasaportlu olanlara tatil imkanları - yabancı siteler üzerinden otel rezervasyonu - türk otellerine yurtdışı rezervasyonu - yurtdışı üzerinden tatil rezervasyonu - çifte vatandaşlara özel indirimler - pasaportla tatil - bulgaristan - gonca turizm
erken rezervasyon - 2017 - ucuz tatilin adresi 
Mobil uygulamayı edinin!

Mobil uygulamamız tüm rezervasyon ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır: Güvenli ödeme kanalları, 4 adımlı kolay rezervasyon süreci ve zarif kullanıcı tasarımları. Daha ne isyebilirsiniz?

ios
android
apps